undefined 1undefined 2

Renew Avantajları

Renew Avantajları Renault Group, ikinci el faaliyetlerine yeni kimliği ile büyüyerek devam ediyor. 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Renault, Renew ile değişimi Türkiye’ye taşıyor.

Renew, 150 nokta kontrolü yapılan araçlarda 24 aya varan garanti imkânı, cazip finansman seçenekleri, takas imkânı ile ikinci elde güvenilirlik ve her marka modelin bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

150 nokta kontrolü

Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan 150 nokta kontrolü ile araçların motor ve mekanik, kaporta ve boya gibi aksamlarının mevcut durumu hakkında en doğru ve detaylı bilgi sizinle paylaşılmaktadır. Araçların 150 nokta kontrolünde tespit edilen bakım ve onarım ihtiyaçları uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

24 aya varan Garanti

150 nokta kontrolünden geçmiş, 8 yaş ve 160.000 km altında olan her marka araçlar için 24 aya varan süreyle uzatılmış garantiler renew start, 5 yaş ve 70.000 km altında olan her marka araçlar için 12 ay süreyle uzatılmış garantiler renew gold güvencesi ile sunulmaktadır. Bu garantiler, yetkili satıcılarımızda sizlere sunulan araçlarda meydana gelebilecek arızalara karşı koruma sağlar. Ortaya çıkacak olan masraflar garanti kapsamında olması durumunda poliçe tarafından karşılanır. Tüm detaylar için yetkili satıcılarımızdan bilgi alabilirsiniz.

araç değişim imkanı

renew güvencesiyle satın aldığınız tüm kullanılmış araçlar teslimat öncesinde sizin için detaylı temizlenmektedir. Profesyonel ekipler ve özel malzemeler kullanılarak yapılan estetik işlemleri sayesinde aracınız ilk günkü gibi size teslim edilir. Uygun aksesuarlarla aracınızın görünümünü daha da dikkat çekici hale getirmek ve sürüş konforunuzu artırmak için yetkili satıcılarımızla görüşebilirsiniz.

Renew Finansal Çözümler

Hayalinizdeki araca sahip olmanız için, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun esnek ve avantajlı taşıt kredisi çözümleri ile Renew Finansal Çözümler yanınızda. Tek yapmanız gereken aracınızı seçmek ve seçtiğiniz aracın detay sayfasında bulunan Hızlı Araç Kredisi başvuru formunu doldurmak. Cazip kampanyalar ve ödeme seçeneklerinden faydalanmak, en önemlisi hayalinizdeki araca hemen sahip olmak için renew Finans ile iletişime geçin!